Velo un Rīgas sabiedriskais transports- tēmas turpinājums

Avatar

By Velomens 15.01.2012 01:16:05

Member+ · 1,681 comments
novērotājs wrote
Velomens wrote

Patiesībā neredzu šeit problēmu. Mums tak visiem ir ģimene, draugi, radi, kuriem var raidīt SOS signālu - atbrauks, savāks un aizvedīs mājās. smile

VISIEM nu noteikti nav draugi (radi), ar mašīnām+veloturētājiem un brīvu laiku jebkurā vajadzīgā momentā. Gan jau zināmai daļai jātiek galā pašu spēkiem.

Visu nosaka prioritātes. Ir cilvēki, kuriem es jebkad un uz jebkurieni aizbrauktu pakaļ.
Un galu galā vaina ir mūsu sabiedrībā, nu neesam mēs ne tuvu tik izpalīdzīgi kā vairumā citu valstu.


Veloceļojumi www.velomens.lv

Avatar

By wrongway 15.01.2012 01:55:23

Member+ · 1,694 comments
Rats wrote
wrongway wrote

Patiesībā šķiet, ka neviens šeit neizprot jautājuma būtību.
Attēlos redzamos risinājumus izmanto tikai vietās, kur riteņbraucēju kustība ir regulāra.
Tātad, tur kur cilvēki ar velo atbrauc no mājas līdz autobusam, un tad ar autobusu brauc uz darbu, piemēram.
Rīgā šāds risinājums noteikti ir nepieciešams Bolderājas virzienā.

Gadījumos, kad tehnisku, vai veselības problēmu dēļ, riteņbraucējam nākas izmantot sab. tr. nevajadzētu celt traci, jo šādi gadījumi nav bieži.
Un, ja godīgi, netraucē vairāk kā bērnu ratiņi vai invalīdu ratiņi.
Turklāt, arī riteņbraucējs ar saviem nodokļiem ir samaksājis, par iespēju izmantot sabiedrisko transportu.

NEVAJAG DZEMDĒT UN STUMILĒT IDEJU PAR "PLĒVI"!!!!!

Es neko nedzemdēju un nestimulēju.
Mēs esam vienā frontes pusē.


Jā! Tava pakaļa, sēžot automašīnā, patiešām izskatās resna!

Avatar

By AMBERE 26.01.2012 15:46:21

Member · 244 comments
Plavinskis wrote

Kā jau solīju, informēju par notikumu, kas aizsākās ar 3.janvāra incidentu attīstību.

Vakar biju Rīgas domē un esmu vienojies par to, ka ir iespēja uzstāties ar ziņojumu par velosipēdu pārvadāšanas Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā problēmu (kā tādu, pēc būtības) nākamajā Satiksmes un transporta lietu komitejas sēdē.

Līdz ar to aicinu tos, kam ir argumentēti ieteikumi, viedokļi par šī jautājuma (velo pārvadāšana Rīgas sabiedriskajā transportā tā, lai tas būtu iespējams, ja dikti vajag un pārāk neapgrūtinātu citus transporta lietotājus) iespējamajiem risināšanas paņēmieniem, neturiet sveci zem pūra un padalieties komentāros vai uz e-pastu: redaktors@virums.lv.

Man bija reāla situācija. riteņos iekļuva uz ielas esošs striķis, bet, par cik bija norunāta tikšanās, kur gaidīja busiņš ar dalībniekiem, kas brauca uz sacīksēm, piņķerēt  to striķi ārā nebija laika. aizskrēju līdz auto tuvākai pieturai un ar savu spēkratu metos iekšā taču ak vai- vadītājs man palūdza izkāpt nekavējoties.
Biju līdz asarām. Zvanīju savējiem. Labi, ka saprata, atbrauca un savāca mani. Bet biju līdz baltkvēlei.

Avatar

By ddaina 06.02.2012 12:14:03

Member+ · 245 comments

421985_10150532751118940_580248939_8989257_316772754_n.jpg

Avatar

By Papuass 06.02.2012 12:32:36

Member+ · 2,976 comments

Cik jāmaksā biļetei, ja pašam savs vagons? smile

Avatar

By Chris_B 22.03.2012 11:32:26

Member · 259 comments

Oho, Ņils savā twitter kontā sola velosipēdus atļaut vizināt sab.transportā:
"Velosipēdus pārvadāt sabiedriskajā transportā bez ierobežojumiem un maksas būs atļauts tuvākaja laikā. Bet šoferi ir bridināti jau tagad."


Victory Loves Preparation

Avatar

By Rolis 22.03.2012 14:55:07

Member+ · 298 comments

Acīmredzamais neticamais.
http://www.apollo.lv/portal/news/articles/268844

Vai SC stratēģi pēkšņi būtu izrēķinājuši, ka tā var iegūt velobraucēju balsis `13 gada RD vēlēšanās?

Avatar

By Antuanete 22.03.2012 15:57:01

Member+ · 676 comments

Ātri, ātri jāizdomā, ko vēl velosipēdistiem varētu izsist priekšvēlēšanu gaisotnē (bet nu tādas uzreiz īstenojamas lietas; gan jau solījumus par veloceliņiem u.c. megaprojektiem tāpat dzirdēsim ne vienu vien smile)

Avatar

By raiter 22.03.2012 16:42:44

Member+ · 3,346 comments

Ir lieliskas ziņas:
" Tuvākajā laikā Rīgas pašvaldība atļaus bez ierobežojumiem un bez maksas pārvadāt velosipēdus sabiedriskajā transportā "

http://www.apollo.lv/portal/news/articl … ews-btn-b1


Avatar

By Plavinskis 25.03.2012 21:25:25

Member · 88 comments

Žetons Ratam par lielisku piemēru, bet- Aleluja! Rīgas satiksme nu, laikam, ir dadomājusies, ka visu noliegt nav risinājums.

Tagad vienīgi jāces, ka visu nesačakarēs neapzinīgi šo tiesību izmantotāji.

Lai visiem jauks velopavasaris! smile


Nekaa personiiga... :)

Avatar

By Rats 11.04.2012 08:45:48

Member · 261 comments

RĪGAS DOME GAIDA IEROSINĀJUMUS!! Esiet aktīvi, jo Rīgas dome nezin kur vajag veloceļus. Vēlāk domnieki teiks: "... mēs jau prasījām, bet neviens jau mums nenorādīja, kur vajag veloceliņus...."

Avīze "Diena":  Rīgas dome aicina velosipēdistus un citus satiksmes dalībniekus savus priekšlikumus tuvāko nedēļu laikā sūtīt uz sd@riga.lv vai Rīgas domes Satiksmes departamenta twitter kontu @rdsvd.

http://www.diena.lv/latvija/zinas/sogad … 1#comments

P.S. šķiet, ka Rīgas dome neatrodas Rīgā un vispār nezin kur vajag veloceļus?!?!?!

Avatar

By Kaspars 11.04.2012 09:14:10

Banned · 2,164 comments

Salīdzināji mazpilsētu štatos ar Rīgu big_smile Es nezinu - smieties, raudāt, bet pie pilna prāta jau neesi. Laikam  pa tiem 4 gadiem neesi ieraudzijis atšķirību lai saprastu ka tādas uzpariktes Rīgā, sab. transporta priekšā,  ir pilnīgākie suņa murgi.


Life is too short not to ride quality tubulars.
Record/Red/Dura-ace/XTR

#108

Avatar

By Rats 11.04.2012 21:25:44

Member · 261 comments
Kaspars wrote

Salīdzināji mazpilsētu štatos ar Rīgu big_smile Es nezinu - smieties, raudāt, bet pie pilna prāta jau neesi. Laikam  pa tiem 4 gadiem neesi ieraudzijis atšķirību lai saprastu ka tādas uzpariktes Rīgā, sab. transporta priekšā,  ir pilnīgākie suņa murgi.

Kas grib - tas dara, kas negrib - tas sēž un kvaukšķ!
p.s. Portlande ir lielāka par Rīgu un tur arī piekopj labu attieksmi pret velobraucējiem!!!

Last edited by Rats (11.04.2012 21:26:31)